Postovanje, htela bih da vas pitam da li znate gde u nisu mogu uraditi abdominoplastiku stomaka i lasersku liposukciju (smart lilpo) ? I koga lekara biste mi preporucili. Hvala unapred

    Odgovoreno: 18. 09. 2009.
    • Poštovana,
      U koliko imate veće naslage masnog tkiva vi niste najbolji kandidat za lasersku lipolizu, već za klasičnu liposukciju.
      u nišu postoje dve privatne zdravstvene ustanove koje se bave estetskom hirurgijom (možda je neka nova otvorena u međuvremenu) , a to su bolnica sava surgery i poliklinika mirabilis.