Zelim da pitam koliko kosta plastična operacija brade i gde se moze operisati?

    Odgovoreno: 15. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Poštovana,
      pretpostavljam da ste zainteresovani za uvećanje regije brade, a to se postiže implantiranjem silikonskog umetka.
      cena ovakve intervencije u mojoj bolnici je 1. 800 eura.
      ove intervencije se obavljaju u svim privatnim zdravstvenim ustanovama.
      da li se ovakve intervencije obavljaju u kliničkim ili kliničko-bolničkim centrima, morate se raspitati.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #38876

    • Koliko kosta operacija podvaljka imam malo vise naglasen pozdrav