Postovani doktore. . Mozete li mi reci kog doktora bi ste mi preporucili za operaciju uvecanja grudi u beogradu u klinickom centru u zvecanskoj? Puno bi mi znacilo vase misljenje. Takodje me zanima da li znate koju vrstu implatanata koriste hirurzi u klinickom centru u beogradu (mentor) ? S obzirom da je cena mnogo niska u odnosu na privatne klinike, pa mi uliva nesigurnost. . Hvala puno pozdrav

    Odgovoreno: 15. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Nemogu vam preporučiti nekog konkretno, jer bih time (možda) povredio ostale kolege.
      odlučite se za onog hirurga koji vam uliva najviše poverenja.
      što se tiče implantata- implantati svih proizvođača su podjednakog kvaliteta i oko toga ne trebate brinuti.
      u konkretnom slučaju, koriste se implantati francuskog proizvođača eurosilicone.