Postovana doktorko, da li radite smanjenje istegnutih tj. Opustenih ocnih kapaka. Kakva je procedura operacije, koliko se ceka na zakazivanje kod vas i koja je cena? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 02. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Ne znam na koju doktorku ste mislili pa ću se ja osetiti slobodnim da vam odgovorim.
      korekcije kapaka su intervencije koje se obavljaju u lokalnoj anesteziji ili neurolept analgeziji (vrsta opšte anestezije) .
      operacjom se uklanja višak kože, mišića i masnog jastučeta oko očiju.
      ovu intervenciju možete obaviti u nekoj od privatnih bolnica ili u klinikama za plastičnu hirurgiju kliničko- bolničkih ili kliničkih centara.
      cene u privatnim bolnicama za korekciju sva četiri kapka su 1. 000- 1. 200 eura, dok se za cene u kliničkim centrima morate raspitati kod njih.