Visoka sam 172 imam 105 kg! Sve sam probala da smršam ali bez uspeha nažalost! Imam 3 djece! Čini mi se da mi je jedini način da smršam je operacija! Pa me sada interesuje kolko bi me koštala operacuja u Beogradu?

    Odgovoreno: 30. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Kod vas bi hirurški trebalo korigovati više telesnih regija jer se radi o ekstremnoj gojaznosti i naslage masti su distribuirane na skoro svim telesnim regijama.
      zato je i teško reći tačnu cenu takve intervencije.
      sem liposukcije trebalo bi učiniti i odstranjenje "viška" kože na tretiranim regijama, a to sve utiče na formiranje cene.
      iz gore pomenutih razloga, neophodno bi bilo obaviti prethodni pregled.