Koliko najmanje mogu da traju silikoni u grudima? Da li ću imati problema prilikom ugradjivanja zbog toga što sam astmatičar? Da li može da se doji sa silikonima?

    Odgovoreno: 30. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Implantati punjeni silikonskim gelom su dizajnirani tako da "nadžive" onog ko ih nosi.
      implantati se u fabrici testiraju i tom prilikom se simulira četrdesetogodišnje "nošenje" istih i nakon takvog testa oni treba da ostanu intaktni tj. neizmenjeni.
      to što ste astmatičar neće biti prepreka za operaciju, sem u koliko zbog osnovne bolesti nije došlo do teškog oštećenja plućne funkcije.
      operacija uvećanja dojki, tj. prisustvo implantata ne kompromituje dojenje.