Imam visak koza na stomah posle moite poragjai. . . Sum zainteresirana za toj vid na operacija, pa me interesira kolku bi kostal toj zafat. . . . Pozz

    Odgovoreno: 26. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Intervencija za koju se interesujete je abdominoplastika tj. "zatezanje" stomaka.
      ovom intervencijom se uklanja "višak" kože na prednjem trbušnom zidu i "zatežu" se mišići prednjeg tbušnog zida.
      takođe, učini se i liposukcija prednjeg i bočnih trbušnih zidova.
      već nakon nedelju dana pacijent može normalno obavljati svoje aktivnosti.
      cena ove intervencije u mojoj bolnici je 2. 500 eura.