Zanima me adresa vase klinike, koliko kosta ugradnja implantanata u grudima i koja je procedura pre i posle operacije?

    Odgovoreno: 26. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Moja bolnica se nalazi u beogradu, ul. Kraljice natalije br. 19.
      cena uvećanja dojki je 2. 200 eura.
      prethodni pregled je besplatan i neobavezujući je.
      svi preoperativni pregledi i analize se obavljaju u bolnici i uračunati su u cenu.
      nakon operacije, pacijent ostaje jedan dan u bolnici i nakon toga odlazi kući.
      nakon 3-4 dana se obavi prva kontrola i nakon dve nedelje od operacije uklanjaju se konci.
      grudnjak, koji dobijete, nosite tokom četiri nedlje nakon operacije.