Kao sto vidite na slici, imam mladez na laktu koji mi jako smeta. Inace bavim se sportom svakodnevno i bojim se da bi ga mogao povrediti, a smeta mi i iz estetskih razloga. Interesuje me da li je moguce da to operisem, koliko bi me kostala ta operacija i postoji li mogucnost da dodje do nekih komlikacija ukoliko se odlucima na bilo koji vid operacij?. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 26. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Ovaj mladež vam neće pričiniti nikakve komplikacije u životu i oko toga se ne trebate sekirati.
      inače, ovakav mladež, i na toj lokaciji se ne treba uklanjati iz razloga što krajnji ishod (postoperativni ožiljak) može kompromitovati funkciju zgloba lakta i može dai krajnje neprihvatljiv estetski rezultat.