Poštovani,
    Imam ožiljak na nozi veličine 10 cm, delimično od jednog pada pri treningu da li je moguće to operisati ili pak presaditi kožu? Na tom mestu pored ožiljka imam i vitiligo.
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 20. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Na ovaj način Vam ne mogu dati potpuno precizan savet. Neophodno je obaviti prethodni pregled, uzeti u obzir sve faktore ( starost ožiljka, funkcionalne smetnje, potencijal regije za stvaranje keloida) i na osnovu svega doneti zaključak o mogućnosti uklanjanja na način koji će dati najbolji estetski rezultat.
      Pozdrav.