Poštovani,
    Dobila sam Vaš broj od Trivune iz Golubinaca kojoj ste radili korekciju usana, interesuju me neki detalji o tome i cene pošto bi i ja radila korekciju gornje usne!
    Hvala!

    Odgovoreno: 20. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Sve supstance koje se koriste za ispunu i uvećanje organizam prepoznaje kao strano telo i kao rezultat alergenog dejstva supostance javlja se lokalna zapaljenska reakcija, koja se manifestuje otokom. Otok je znatan i traje oko 24 časa, mada u slučaju korišćenja supstanci sa jačim alergenim dejstvom ( hijaluronska kiselina, kolagen i sl) otok može potrajati i nedelju dve dana. Intervencija se obavlja u uslovima lokalne anestezije i apsolutno je bezbolna. Cena je 100 eura po utrošenom mililitru, kod najvećeg broja pacijenata za diskretno uvećanje usana se utroši 1-1.5 ml.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #36921

    • Kontakt telefoni ordinacije su: 011/3613677 011/2687604

    • Jel mozee da mi ostavite neki kontakt tel da zakazem korekciju.