Poštovani,
    Imam devojčicu staru tri i po godine. Već je imala dve operacije na podlaktici leve ruke, a uskoro će biti i treća kada će joj najverovatnije uzimati deo kosti fibule i nadomeštati na ruci. Ako sve bude u redu ovaj put, tj. ako ne bude bilo više potrebe za intervencijama, interesuje me kako i na koji način bi se mogli ublažiti ti ožiljci na ruci i nozi? Da li to mora odmah da se radi ili može da se sačeka neko vreme da malo poraste? I koje metode preporučujete?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 20. 08. 2009.
    • Poštovana,
      U ovom trenutku je najvažnije da se predstojeća intervencija završi na najbolji mogući način. Što se tiče ožiljaka, budite strpljivi i o tim intervencijama treba razmišljati kasnije. Najbolji način za korekciju ožiljaka je ekscizija ( isecanje) istih, ali i taj način korekcije ima ograničenja.
      Pozdrav.