Poštovani,
    2005 urađena mi je korektura dojki to jest ugrađeni su mi implatanti. Posle godinu dana došlo je do kontrakture i deformiteta implantanta desne dojke, samoinicijativno sam uradila magnetnu rezonancu gde se jasno vidi kontraktura i deformitet. Dva puta sam odlazila kod svog hirurga i od njega dobijala odgovor da je sve to u redu i da u kamenici nemaju pojma. Desna dojka mi vizuelno potpuno drugačijeg izgleda od leve, ali više se brinem da li to može uticati na moje zdravlje i da li bi trebala da se obratim drugom lekaru. Moju operaciju je izvršio jedan kako ga nazivaju vrstan hirurg za dojke a meni se desilo sve to posle 1 godine od ugradnje. Iz ordinacije sam dobila samo jednu knjižicu o implatantu, a na kraju samo moje ime i koliko kubika su implatanti. Nema ni datuma ni potpisa hirurga ništa. Moram da ponovim da sam bila po priči kod najboljeg za takvu operaciju.
    Unapred hvala za savet za koji nadam se da ću dobiti.

    Odgovoreno: 08. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #35793

    • Poštovana, možete zakazati pregled putem telefona: 011/3613677 011/2687604 ili putem mejl-a: office@komnenus.com pozdrav.

    • Možete li mi reći na gde i kome da se javim na preporučeni pregled i mogu li dobiti kontakt adresu. Unapred hvala.