Poštovani,
    Interesuje me koliko košta cijena ugradnje implantanta, i gđe je najbolje po vama da se uradi?
    Pozdrav i hvala unapred.

    Odgovoreno: 06. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da mislite na implantate za uvećanje dojki. Izbor ustanove napravite sami, a opredelite se za onog hirurga koji Vam uliva najviše sigurnosti i poverenja, a to zakjučite na osnovu razgovora koji će te obaviti prilikom prethodnog pregleda. Cena za ovu vrstu intervencije su raznilike od bolnice do bolnice. U mojoj bolnici cena je 2. 200 eura.
      Pozdrav.