Poštovani dr. Georgijev,
    Hvala Vam na odgovoru, koji me zaista raduje i ohrabrio me. Kako sam ozbiljno zainteresovana za ugradnju silikona u podkolenice, znam cenu, dana oporavka i ostale pojedinosti, molim Vas da mi posocite kako mogu da Vas nađem/iskontaktiram (telefon) da bismo se dogovorili za operaciju. Samo da Vam napomenem da imam ispucane kapilare, pa nadam se da to ne smeta. Uostalom, njih ću rešavati poslije operacije kada prođu nekoliko meseci. I još nešto; da li bi lasersko otstranjivanje kapilara moglo naškoditi silikonu? U očekivanju Vašeg odgovora i način kako da se dogovorimo za operaciju, srdačno Vas pozdravljam.
    Lilijan.

    Odgovoreno: 04. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #35473

    • Danijela stojmenovic 03. 07. 2015.

      Doktore radila sam pre 4 nedelju liposukciju stomaka pa sam htela da pitam kada se vidi konacan rezultat? Stomak mi je malo mekan i naduvan pa me to malo plasi. Puno pozdrava za vas vidimo se

    • Jovanka Martić 28. 08. 2009.

      Svi koji nisu zadovoljni izgledom podkoljenica kako nisam bila i ja, mogu sada to popraviti. Naime, ugradila sam silikonske implantate u Komnenus bolnici, operaciju su izveli dr. Lazar Pajević i dr. Igor Georgijev. Ono o čemu sam maštala ceo zivot, ostvarilo se, sada mi je izgled podkoljenica poboljšan, a ja sretnija. Zahvaljujem doktorima na njihovom pre svega stručnom i visoko profesionalnom odnosu i lijepo izvedenoj operaciji, poslije koje sam sa vratila normalnim poslovima poslije samo 2 dana. A, bolove da nisam ni imala. Presretna sam kako nisam se mogla snaći da podelim svoje iskustvo i da se isrkeno pohvalim drugim pacijentima, molim vas da postavite komentar da ga mogu vidjeti i drugi pacijenti

    • Jovanka Martić 04. 08. 2009.

      Poštovani doktore, hvala vam lijepo na odgovoru; u komentaru pored mog prethodnog komentara nisam našla broj za kontakt. Molim Vas još jednom mi posočite da bih mogla Vas iskontaktirati. Zahvalna, Lilijan