Poštovani,
    Kada sam pročitala odgovor na jedno pitanje na Vašem sajtu da je moguće ugraditi silikon od stopala do kolena jer su mi listovi slabo razvijeni i podkolenice nemaju lijep oblik, htela bih ugraditi silikone i tako koregovati ovaj nedostatak koji me jako deprimira. Molim Vas kako živim u Skoplje, Makedonija da li to mogu obaviti kod Vas, koliko košta sve ukupno (silikone + operacija) i koliko dana bih trebala ostati u bolnici?
    Zahvalna, Lilijan.

    Odgovoreno: 03. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #35322

    • Poštovana, bolnicu komnenus i doktore georgijeva i pajevića možete kontaktirati putem mejla: office@komnenus.com ili telefonom: +381113613677; +381112687604 i +381603613677 pozdrav.

    • Jovanka Martić 03. 08. 2009.

      Poštovani dr. duboko zahvaljujem na Vaš brzi odgovor koji sam nestrpljivo iščekivala. Molila bih broj telefona na koji mogu da se obratim i da dogovorimo o terminu operacije. Nadam se da ništa neće smetati jer sam ja iz Skoplja, Makedonija. Zahvalna, Lilijan