Poštovani,
    Devojčica ima 17 god. i na licu joj se nalazi zdrav mladež, ne tako veliki iznad usana koji bi ona želela da otkloni jer joj ne odgovara. Molim Vas za savet pošto ona je to već rešila, interesuju me dalje posledice.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 03. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Mladež se može ukloniti hirurškim putem, ali nakon takve intervencije zaostaje ožiljak, koji može, a i ne mora biti upadljiv. Postoji i način da se takva promena odstrani elektrokoagulacijom. U tom slučaju, mladež može biti u celini odstranjen, ali i može zaostati neki njegov mali segment u dubljim slojevima kože. U tom slučaju ožiljak je znatno manji nego pri hirurškom uklanjanju.
      Pozdrav.