Poštovani,
    15. Jula mi je na plastičnoj hirurgiji u Nišu doc dr Kovačević pod lokalnom anestezijom odstranio izraslinu na koži. 17.07.2009. g. U izveštaju o rezultatu kliničko-patološkog pregleda piše: deo kože pr. 7x3cm u centru je lobularno sivo beličasto ispupčenje pr. oko 25mm koje se širi u dubinu. Dermatofibrosarcoma protuberans lezija u celini odstranjena molim Vas za mišljenje i savet povodom dijagnoze i budućeg života i rada sa istom.
    Veliki pozdrav

    Odgovoreno: 03. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #34592

    • Molila bih vas da mi kazete, kako se osecate, kakvi su vam sada nalazi, s obzirom da sam operisala isti tumor na nadlolenici. . . Imala sam i zracnu terapiju. . . Imam kontrolu na godinu dana. . .