Poštovani,
    Molim Vas da mi kažete da li se strije mogu otkloniti estetskom hirurgijom. Čula sam da se ne mogu otkloniti, ali mora da postoji neki način?? Koliko košta zahvat? Imam na unutrašnjem delu butina i na bokovima. Sramota me je da se skinem u kupaći kostim. Mnogo sam smršala, pa pretpostavljam da je od toga. Imam 52 kg, a visoka sam 166 cm. Pomozite.
    Hvala.

    Odgovoreno: 03. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Strije se mogu potpuno ukloniti samo u koliko se hirurški uklone, a to je moguće izvesti samo na regijama koje su relativno skrivene da postoperativni ožiljak ne bi bio upadljiv. Te ragije su: donji deo stomaka, unurašnja strana natkolenica i unutrašnja strana nadlaktica. Na ostalim regijama treba pokušati sa nekim od konzervativnih tretmana (laser, rf tretmani itd.), koji će ih, možda, učiniti manje upadljivim.
      Pozdrav.