Planiram da operišem nos. Interesuje me koliko traje oporavak posle operacije? Da li mogu da imam posledice bolova glave u budućnosti? Da li neki period posle operacije treba na neki poseban način na pazim na operisano mesto? Gde je najbolje da radim tu operaciju? Gde najbrže mogu da je zakažem?
    Hvala unapred.
    Pozdrav

    Odgovoreno: 09. 07. 2009.
    • Poštovana,
      sam oporavak traje nedelju dana dok nosite imobilizaciju nakon operacije, nakon toga imate otok koji su slabo primetni još desetak dana. Nos nakon operacije treba da pazite da ne primite direktan udarac. Za operaciju zakažite na 011361 36 77 ili 011 2687604 bolnica za plastičnu hirurgiju Komnenus zakazaće se u najskorijem roku.