Pozdrav,
    htio bih da pitam, da li je moguće ukloniti ožiljak koji mi je ostao od operacije obrezivanja, a nalazi se ispod penisa. Estetski je upadljiv pa zanima da li je to moguće izvesti i koja je cijena uklanjanja takvog ožiljka. Imam 30 god.
    Hvala

    Odgovoreno: 16. 06. 2009.
    • Poštovani,
      nemogu vam odgovoriti konkretno, jer bih morao da vidim kako izgleda ožiljak, tačnu lokalizaciju i eventualne deformitete koje stvara. Prethodni pregled je neophodan iz razloga da se utvrdi da li je uopšte moguće korigovati takav ožiljak, jer je u pitanju specifična regija. Intervencije na ovoj regiji se rade u neurolept analgeziji- vrsta opšte anestezije. Cena, u mojoj bolnici, bi bila oko 550 eura.