Poštovani,
    imala sam nezgodu 1997. god. Ujeo me pas u predelu gornje usne i zahvatio jos 2/3 obraza, razdvojio ga na dva dela. Ušiveno je sve sa 26 konaca. Zatim sam imala intervenciju sa 14 god. Kada je ožiljak vidno smanjen, prvo rasečen pravilnim rezom a zatim ušiven. Zanima me da li preporučujete još jednu intervenciju i može li se potpuno ukloniti bilo kojim načinom. Koliko bi koštala takva operacija?
    Hvala

    Odgovoreno: 16. 06. 2009.
    • Poštovani,
      poštovana, premda je intervencija rađena u mlađem životnom dobu, kada je i potencijal za zarastanje rana najveći, mislim da je postignut najbolji mogući rezultat i da dodatna intervencija nije potrebna. Ožiljke je nemoguće potpuno ukloniti, ali postoje različite konzervativne intervencije kojim ase mogu učiniti manje upadljivim (pilinzi, tetovaža itd).