Poštovani,
    zanima me da li je moguća estetska hirurgija nožnog prsta? Naime prst do palca mi je kriv. Nije lomljen jednostavno je takav. Interesuje me da li je moguće to ispraviti i gde bih to mogla da uradim?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 12. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #31092

    • Molim vas da mi odgovorite, da li je moguce nadograditi palac koji sam odsekao pre par nedelja, sad mi je prst uziven i ceam da zaraste rana od operacije, sta dalje jel ima nekog resenja, kome da se obratim, jel postoji ista kod nas, molim vas da mi odgovorite. Unapred hvala.

    • Zanima me da li mogu da nadogradim jedan nozni prst, jer sam ga odsekla s kosilicom. U pitanju je drugi na levoj nozi odsecen je do pola??? I gde se rade takve operacije, ako se rade???