Zanima me koliko košta ugradnja silikona u grudi, sa kojima ću posle moći da dojim bebu i koji su topli na dodir?

    Odgovoreno: 09. 06. 2009.
    • Poštovana,
      da li ćete moći da dojite posle uvećanja grudi, najmanje zavisi od prisustva implantata. Uvećanjem dojki se ne narušava funkcija mlečne žlezde, a ona zavisi od mnogih drugih faktora. Ne postoje implantati koji su topli na dodir, oni nemaju nikakav izvor toplote u sebi i kada su implantirani imaju temperaturu okolnog tkiva - tela. Cene ove intervencije u privatnoj praksi variraju od 2.000 - 3.500 eura (od bolnice do bolnice).