Poštovani,
    malo sam nestrpljiva u iščekivanju odgovora na pitanje koje sam vam skoro pisala, ali bih još nesto dodala u vezi sa tim. Naime moj problem sa opuštenim grudima, koje su male i samo koža od njih, i nepoželjnim maljama, po celom telu, je prisutan više od 12 godina. Tako da je to nešto sa čime se borim duže vreme, i više ne mogu. Moje pitanje je: da li postoji hiruški zahvat, gde bi se moglo ujedno skinuti i crne malje u nenormalnom broju oko bradavica i podići grudi ili staviti imlatante koje ne volim, više bih volela da se masno tkivo sa drugog dela tela prenese u njih, ako je to ikako moguće. Koristim Dianu 35 zbog malja, u pratnji sa ginekologom i endokrinologom, ultrazvuk dojki je dobar.
    Unapred zahvalna,
    Tanja

    Odgovoreno: 09. 06. 2009.
    • Poštovana,
      mislim da sam vam u najvećem odgovorio u prethodnom mejlu. Dojke je moguće podići hirurškim putem uz dodatno ubacivanje implantata ili bez njih. Za uvećanje dojki ubacivanjem sopsvenog masnog tkiva neophodno je naći mesto ili mesta sa kojih će se uzeti mast i to u dovoljnj količini. Ova metoda ima neke prednosti ali i mane. Preporučljiva je kod mlađih žena. Uklanjanje malja, u koliko diane 35 ne pomogne, možete učniti laserom, ali kao što sam vam već rekao, ni jedna metoda nije trajna.