Poštovani doktore,
    Želela bih ove godine da uradim korekciju podočnjaka... Možete li mi odgovoriti, kakav je postupak i koliko traje opravak. Takođe me interesuje i cena te usluge.
    Hvala unapred s´poštovanjem

    Odgovoreno: 08. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Korekcija donjih kapaka je intervencija koja se obavlja u neurolept analgeziji, i nakon intervencije pacijent odlazi kući. Rez kože je postavljen uz ivicu kapka i postoperativni ožiljak je potpuno neupadljiv konci se skidaju nakon 4 dana, otoci i podlivi prolaze nakon 10-ak dana. Cena ove intervencije u mojoj bolnici je 650 eura.
      Pozdrav.