Poštovani,
    Imam problem sa grudima, posle porođaja je od njih ostala samo koža sa malo žlezdanog tkiva i ono što me takođe muči je izuzetno pojačana maljavost na celom telu ali oko bradavica posebno. Išla sam i kod ginekologa i kod endokrinologa i trenutno pijem dijanu35, mesec i po dana, da li je moguće uraditi operaciju dojki bez implatanta, i kako ukloniti malje sa njih, ali trajno? I kome bih ja u Nišu mogla da se obratim za to?
    Hvala.

    Odgovoreno: 08. 06. 2009.
    • Poštovani,
      Moguće je izvesti podizanje grudi ( mastopeksija), bez korišćenja implantata. Terapija diane 35 nije prepreka da se izvede ova operacija. Malje će verovatno nestati tokom upotrebe diane 35, ali možete pokušati i laserom. Nijedna metoda kojom se uklanjaju malje nije trajna, malje će ponovo rasti posle kraćeg ili dužeg vremenskog perioda, ali će biti znatno drugačije nego prvobitne (tanje i svetlije). U Nišu možete otići na pregled u klinički centar - klinika za plastičnu hirurgiju ili u neku od privanih zdravstvenih ustanova koje se bave plastičnom hirurgijom.
      Pozdrav.