Poštovani,
    Gde mogu da izvršim estetsku hirušku intervenciju bokova a da je to državna bolnica i koja je cena?
    Hvala

    Odgovoreno: 08. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Pretpostavljam da se interesujete za liposukciju, tj. uklanjanje masnih naslaga sa bokova. Pretpostavljam da ovu vrstu intervencije možete obaviti u kliničkim ili kliničko-bolničkim centrima, ali morate ih kontaktirati. Intervencijom se uz pomoć vakuuma odstranjuju masne naslage sa pojedinih telesnih regija. Nakon operacije, nosi se kompresivna odeća - na tretiranim regijama, tokom četiri nedelje. Već nakon par dana pacijent se može vratiti svakodnevnim aktivnostima.
      Pozdrav.