Poštovani,
    Možete li mi reći nešto više o korekciji malih usana vulve, veoma su izražene, koliko traje oporavak, koja je cena i gde mogu u Beogradu najbolje odraditi zahvat.
    Unapred, veliko hvala.

    Odgovoreno: 08. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Redukcija malih usana je intervencija koja se obavlja u uslovima neurolept analgezije. U pitanju je relativno jednostavna intervencija kojom se redukuju male usne tj. odstranjuje se "višak" tkiva. Nakon intervencije pacijentkinja odlazi kući. Oporavak je kratkotrajan i već nakon 2-3 dana možete se vratiti svakodnevnim aktivnostima. Konci se uklanjaju nakon 5-7 dana.
      Pozdrav.