Poštovani,
    Rođena sam sa nedostatkom ušne školjke, sad imam 30 god, pre 6 god mi je rađena rekonstrukcija iste, tj desetem etapnih operacija, uzimana koštana masa sa rebara, skidana koža sa butine, pokušaji nisu doneli željene rezultate, jer hirurg koji me je operisao je preminuo, niko drugi na istoj klinici nije mogao da nastavi zahvat, a meni je već dosta bilo operacija. Mene zanima postoji li neka proteza da se stavi, nešto jednostavnije i kraće, i ako ima koliko to košta i kakav je oporavak. Molim vas da mi odgovorite.
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 26. 05. 2009.
    • Poštovana,
      ono što vam bez pregleda mogu reći ukoliko niste zadovoljni do sadašnjim rezultatom onda preostaje da se naruči i ugradi proteza uha koja stoji na titanijumskim implantima koji se prvo ugrade u kost na mestu gde stoji ušna školjka, a posle 3 meseca da se postavi proteza uha. Ne znam kolika je cena ove proteze pretpostavljam da je dosta skupo. Ukoliko možete dodjite na pregled. Pozdrav