Poštovani!
    Htela bih da uradim hiruršku zahvat, rekonstrukcije nosa i zatezanje grudi, interesuje me gde bih mogla da uradim zahvat i koliko to košta?
    Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 25. 05. 2009.
    • Poštovana,
      ove intervencije možete obaviti u svim kliničkim i kliničko-bolničkim centrima, kao i u privatnim specijalnim bolnicama za plastičnu hirurgiju. Cene za korekciju nosa i podizanje grudi sa uvećanjem (u mojoj bolnici) su 1.850 eura odnosno 3.000 eura (ukupno 4.850 eura). U koliko se pacijent odluči za obe operacije odobravamo popust od 15% .