Poštovani doktore,
    zanima me liposukcija gornjeg dela butina sa spoljne strane ka zadnjici. Visoka sam 165 i imam 70kg. Gde mogu uraditi liposukciju, koja je cena i koliko traje oporavak.
    Pozdrav i hvala

    Odgovoreno: 25. 05. 2009.
    • Poštovana,
      oporavak nakon lipoosukcije je brz. Već nakon dva-tri dana možete se vratiti svakodnevnim aktivnostima. Jedino, morate nositi kompresivne bermude tokom četiri nedelje nakon intervencije. Ovu intervenciju, pretpostavljam, možete uraditi u svim bolnicama za plastičnu hirurgiju. Cena ove intervencije, u mojoj bolnici, je 1.450 eura.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #29320

    • Postovani, moj gornji deo tela je mrsav, ali su mi butine debele i izgledam nesrazmerno. Zanima me kolika je starosna granica za obavljanje liposukcije butina. Unapred hvala.