Poštovani,
    Imam male grudi i interesuje me da li je bolna operacija uvećnja grudi i da li je pametno da ih uvećam jer imam 20 godina. I još me interesuje kolika je cena uvećanja grudi?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 18. 05. 2009.
    • Poštovana,
      U postoperativnom periodu postoji bol u predelu dojki, koji polovina pacijentkinja opisuje kao izuzetno jak, dok druga polovina ga opisuje kao osećaj "zatezanja" u predelu grudnog koša - u svakom slučaju bol se javlja. Premda ste punoletni i faza rasta organizma je završena, možete se podvrgnuti ovakvoj operaciji - ostalo je samo vaša odluka i rešenost da to i učinite. Cena ovakve intervencije u mojoj bolnici (privatna ustanova) je 2.200 eura.
      Pozdrav.