Poštovani,
    Imam višak kg, imam taj takozvani donji stomak, želeo bih da ga vi uklonite, ako je moguće, pa me intresuje, kako šta, koliko košta, itd...
    Hvala.

    Odgovoreno: 18. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Vaš problem može biti rešen abdominoplastikom - zatezanje kože stomaka. Intervencija predstavlja kombinaciju liposukcije prednjeg i bočnih trbušnih zidova, plastike mišića prednjeg trbušnog zida i uklanjanje viška kože. Nakon operacije se nosi poseban kompresivni pojas tokom četiri nedelje. Cena ove intervencije u mojoj bolnici je 2. 500 eura.
      Pozdrav.