Poštovani,
    Imam 19 godina i želeo bih da operišem uši. Zanima me cena i koliko traje oporavak nakon operacije?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 11. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Korekcija ušiju se obavlja u uslovima neurolept analgezije - vrsta opšte anestezije i nakon intervencije pacijent odlazi kući. Oko glave - preko ušiju, se nosi kompresivni zavoj tokom sedam dana i nakon tog perioda možete funkcionisati normalno bez većih ograničenja. Uši morate čuvati od raznih trauma tokom sledeća dva meseca. Cena ove intervencije u mojoj bolnici - privatna ustanova je 750 eura.
      Pozdrav.