Poštovani i dragi doktore,
    Imam ožiljak od operacije na zglobu desne noge, pa me interesuje kojoj metodom se uklanjaju ožiljci takve vrste, kolika je cena inetervencije i šta još možete o tome da mi kažete.
    Hvala!

    Odgovoreno: 11. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Postoperativni ožiljci se mogu ukloniti u lokalnoj anesteziji - klasično hirurški i njihova širina se može redukovati na 1-2 mm. Potpuno je sve jedno da li će se raditi skalpelom, laserskim ili radiofrekventnim nožem. Cena ovakve intervencije u mojoj bolnici je 250-350 eura, zavisno od veličine ožiljka.
      Pozdrav.