Poštovani,
    Imam problem sa velikim grudima od malena kako mogu da se smanje gde i kolika je cena.
    Hvala.

    Odgovoreno: 11. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da se radi o velikim muškim dojkama tj. Ginekomastiji. Za prethodni pregled je neophodno uraditi mamografiju ili ultrazvuk dojki i analize hormona - testoseron, estrogeni i progesteron. Operacija se može obaviti u nekom od kliničkih ili kliničko - bolničkih centara, kao i u nekoj od privatnih bolnica. Cena za ovu vrstu intervencije, u mojoj bolnici - privatna ustanova, je 1.400 eura.
      Pozdrav.