Poštovani,
    kao mali imao sam povredu u kojoj mi je smrskan vrh kažiprsta desne ruke. On je sada kraći za centimetar. Imam zglobove i osećaj u prstu, a pre nekoliko godina sam izvadio nokat koji je bio zadebljao i deformisan. Zanima me da li je danas moguće rekonstruisati nedostajuću dužinu i kome tj. kojoj ustanovi i doktoru konkretno da se obratim. Nisam iz Bg pa bih voleo da preskočim lokalne Domove zdravlja i odmah dođem na pravo mesto bez suvišnih uputa.
    Hvala

    Odgovoreno: 08. 05. 2009.
    • Poštovani,
      mislim da sam već odgovorio na vaše pitanje, ali ponoviću. Gotovo je sigurno da se niko ne bi upuštao u takav poduhvat, pogotovu što je povreda stara i (ako sam dobro razumeo) prst je funkcionalan. Nemojte rasipati vreme i energiju na te stvari, pokušajte da prihvatite sadašnje stanje kao trajno i nepromenjljivo.
      Pozdrav.