Poštovana,
    Moje pitanje je da li se abdominoplastika može uraditi u našoj državnoj klinici za plastičnu i rekonstruktivnu hirurgiju, koja je cena zahvata u tom slučaju, kao i da li socijalno osiguranje pokriva bar deo troškova tog zahvata i pod kojim uslovima?
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 04. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Abdominoplastika se može uraditi u klinikama za plastičnu hirurgiju pri svim kliničkim centrima u srbiji. Za cenu bi morali da pozovete neku od tih klinika. Mislim da socijalno osiguranje ne pokriva troškove za ovu vrstu intervencija, već samo u koliko postoji medicinska indikacija (velika kila prednjeg trbušnog zida i sl.).