Poštovani,
    Interesuje me koliko koštaju estetske operacije za klempave uši. Molim Vas za odgovor na moi e-mail. Hvala

    Odgovoreno: 04. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Ovde ne vidim Vaš mejl pa ću vam odgovoriti na ovaj način. Korekcija ušiju se obavlja u neurolept analgeziji - jedna vrsta opšte anestezije i oko jedan sat nakon intervencije pacijent odlazi kući. Nakon operacije nosite preko ušiju kompresivni zavoj tokom sedam dana. Cena ove intervencije u mojoj bolnici je 750 eura.
      Pozdrav.