Poštovani,
    Da li se na VMA radi laserska rinoplastika i koja je cena obične i laserske operacije nosa.
    Pozdrav.

    Odgovoreno: 27. 04. 2009.

Komentari na pitanje: #27406

    • Ja sam citala da laserska rinoplastika postoi, i da je ona iskljucivo za vrh nosa, odnosno za debele noseve. Ja zelim neko da me upti gde ima to da uradim? P. S. Kod nas u makedonija ima jedan plastcni hirurg ko radi te laserske oepracije, samo on ima taj laser, ali lose ih radi i zato nezelim da idem kod njega.