Poštovani,
    Dobar dan, ja živim u Parizu, i želim da obnovim grudi za jedan broj više, i želim da znam cene kod Vas, jer ovde mnogo traže a i rezultati nisu baš kakve smo očekivali!
    Hvala

    Odgovoreno: 23. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Predpostavljam da se radi o uvećanju grudi, ukupna cena operacije kod nas je 2200 eur. U tu cenu je sve uključeno. U koliko je potrebna i dodatna intervencija u smislu podizanja grudi onda je cena nešto veća. Ukoliko ste zainteresovani za operaciju potrebno je da nam se javite desetak dana ranije radi zakazivanja termina. Tel: +381 (0) 11 2687 604 +381 (0) 11 3613 677 e-mail: office@komnenus.org
      Pozdrav.