Poštovani dr.,
    Posle porađaja ostali su mi tragovi na stomaku... Strije isto i na grudima. Želim da znam koliko košta odstranjivanje strija i da li to ide laserskim zahvatom ili kako? A isto i zatezavanje grudima kako se to radi a da se ne moraju stavljati silikoni?
    Hvala.

    Odgovoreno: 13. 04. 2009.
    • Draga Tina, strije se efikasno mogu ukloniti jedino hirurškim putem. Ukoliko postoji "višak" kože na prednjem trbušnom zidu može se uraditi abdominoplastika tj. zatezanje stomaka. Cena ove operacije u mojoj bolnici je 2.500 eura. Što se tiče dojki, potrebno je uraditi mastopeksiju tj. podizanje dojki bez uvećanja implantatima. Cena mastopeksije je 2.000 eura. Pozdrav