Poštovani,
    imam 17 godina i čitavog života imam jedu malu pojedinost na zadnjici. Naime, u debelom mesu zadnjice imam jednu kuglicu promjera 2cm. Moja mama kaže da je to normalno, a i ni jedan doktor mi nikada nije spomenuo da bi to moglo biti nešto oko čega se treba zabrinuti. Mene jako zanima šta je u pitanju i da li se ikako mozže ukloniti. Npr. kada obučem kupaći, ne može se se reći da je baš neprimjetno.
    Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 11. 04. 2009.
    • Draga Julia,
      Kolege su sasvim u pravu kada Vam kažu da se oko toga ne treba brinuti. U koliko promena ne raste i ne predstavlja estetski problem, ne treba je dirati. Može se hirurški ukloniti, ali će ožiljak na tom mestu biti upadljiv. Sa sigurnošću se može znati o čemu se radi, samo ako se promena ukloni i pošalje na patohistološku analizu.