Poštovani,
    imam problem sa uraslim noktima na nožnim palčevima, pojavio se i gnoj (pre 2 god takođe mada tada nije rastao nokat zbog gljivica - sada je to sanirano) i nokti su mi urasli od korena a ne samo vrh. Zanima me da li može laserski da se otkloni deo nokta i da li je to trajno rešenje, kao i gde bi to mogla da uradim.
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 11. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Sasvim je sve jedno da li će Vam korekciju nokata raditi korišćenjem skalpela ili lasera, važno je da se ukloni deo nokatnog matriksa - korena i time spreči dalje urastanje noktiju. Ovo je relativno jednostavna intervencija i možete je uraditi u bilo kojoj ordinaciji ili bolnici za plastičnu hirurgiju.