Moja dijagnoza je hernia ventralis. Posle 2 carska reza koža na stomaku se opustila - ima je mnogo više nego što bi trebalo. Mogu li ova 2 problema da se uklone odjednom, koliko traje oporavak, gde to mogu da uradim i koliko košta zahvat?

    Odgovoreno: 11. 04. 2009.
    • Draga Jelena,
      Vaši problemi bi se mogli rešiti abdominoplastikom - "zatezanjem" kože stomaka i plastikom prednjeg trbušnog zida. Potrebno je oko nedelju dana da se vratite redovnim životnim aktivnostima. Ovakav zahvat možete uraditi u bilo kojoj bolnici za plastičnu hirurgiju. Cena ove intervencije, u mojoj bolnici, je 2.500 eura.