Imam jako puno mladeža u predelu trupa pa me interesuje cena skidanja istih?

    Odgovoreno: 11. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Ne mogu se ukloniti svi mladeži na telu, u tom slučaju bi ste bili prepuni ožiljaka. Treba učiniti klinički pregled i eventualno dermoskopiju i proceniti mladeže sa najvećim potencijalom za metaplaziju - promenu i njih ukloniti. U koliko imate neke od predisponirajućih faktora (svetao ten, svetla kosa i oči, nasledna komponenta) savetujem Vam da izbegavate izlaganje suncu. Cena uklanjanja mladeža (sa patohistologijom) u mojoj bolnici je 130 eura.