Imam 18 godina i već duže vrijeme ozbiljno razmišljam o plastičnoj operaciji nosa. Interesuje me koliko to košta?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 08. 04. 2009.
    • Poštovani, Oko 18- te godine života je završeno formiranje koštanih struktura lica i u tom uzrastu se može raditi korekcija nosa. Operacija se izvodi u uslovima opšte anestezije. Nakon operacije, na nosnu piramidu se postavlja "Denver splint "- imobilizacija, koja se uklanja nakon 7 dana. U postoperativnom periodu nema nikakvih bolova.
      Cena ove intervencije u mojoj bolnici je 1.850 eura.