Koliko je stresna operacija nosa? I šta mi možete reći o samom zahvatu?
    Koliko novca moram da izdvojim za datu operaciju?

    Odgovoreno: 08. 04. 2009.
    • Draga Merima,
      Korekcija nosa je intervencija koja se obavlja u opštoj anesteziji, traje oko 2 sata. Nakon operacije na nosnu piramidu se postavlja tzv. "Denver splint" (potražite na internet pretraživačima) i on se nosi tokom nedelju dana. Tokom postoperativnog perioda nema nikakvih bolova. Cena ove operacije u mojoj bolnici je 1.850 eura i ona podrazumeva korekciju nosne piramide i vrha nosa "otvorenom" tehnikom.