Poštovani, moje pitanje je vezano za uklanjanje viška kože sa donjeg dela stomaka. Koliko košta i da li se to može izvršiti u Kliničkom Centru Srbije?

    Odgovoreno: 08. 04. 2009.
    • Poštovana, Abdominoplastika- zatezanje kože prednjeg trbušnog zida podrazumeva uklanjanje viška kože i liposukciju prednjeg i bočnih trbušnih zidova. Cena ove intervencije u mojoj bolnici je 2.500 eura. Da li se ova intervencija može izvršiti u Klinici za plastičnu hirurgiju KC Srbija- ne znam, morate ih kontaktirati. Radi se o Klinici za plastičnu hirurgiju u Zvečanskoj ulici.
      Pozdrav.